• میسو مارکت برای ارسال سفارش کدام مناطق را تحت پوشش دارد؟

پاسخ: میسو مارکت برای محصولات هایپرمارکت، سراسر شهر مشهد شامل مناطق ۱۳ گانه شهری و حاشیه تا محدوده پنج کیلومتری شهر را تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین میسو مارکت برای ارسال سایر محصولات، کل کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد.

 • هزینه ارسال کالا در میسو مارکت به چه صورت است؟

پاسخ:

 • هزینه ارسال سفارش در مشهد به وسیله پیک موتوری، با توجه به فاصله مشخص می‌گردد .
 • هزینه ارسال برای سایر نقاط کشور:
  1. پست سفارشی : 8 هزارتومانتخفیف هزینه ارسال در مشهد و سایر نقاط کشور :
 1. سفارشات با مبلغ بالای 100 هزار تومان 50% تخفیف
 2. سفارشات بالای 200 هزار تومان 100% تخفیف
 • نحوه پرداخت برای سفارشات چطور است؟

پاسخ: به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند.

 • حداقل سفارش برای خرید از میسو مارکت چقدر است؟

پاسخ: فروشگاه میسو مارکت برای حداقل سفارش و ارسال کالا هیچ محدودیتی ندارد.

 • از وضعیت سفارشی که ثبت کردم چگونه مطلع شوم؟

پاسخ:‌ میسو مارکت با ارسال پیامک وضعیت سفارش شما را به اطلاعتان می‌رساند. شما پس از ثبت سفارش از میسو مارکت یک شماره پیگیری از طریق پیامک دریافت می‌کنید، در صورت نیاز برای اطلاع بیشتر از وضعیت سفارش جاری خود می‌توانید با شماره های پشتیبانی: 05136514909 و 09012023434 تماس بگیرید.

 • چطور سفارش خود را لغو کنم؟

پاسخ: شما می توانید برای لغو سفارشات خود به صورت اعلام شفاهی از طریق تماس با واحد پشتیبانی به شماره های 05136514909 و 09012023434 و آیدی تلگرام به آدرس measomarket@ اقدام نمایید.

 • ساعات کاری میسو مارکت چگونه است؟

پاسخ: بخش اداری فروشگاه اینترنتی میسو مارکت در روزهای کاری بین ساعت ۸ تا ۱۷ و بخش پشتیبانی همه روزه به غیر از تعطیلات رسمی از ساعت ۸ تا ۲۲ فعال است. و ارسال کالا بین ساعت ۱۰ الی ۲۲ انجام می‌گیرد. در روزهای تعطیل امکان ارسال وجود ندارد اما ثبت سفارش مقدور است که در روزهای کاری ارسال صورت می‌گیرد.

 • آیا امکان بازگشت کالای ارسال شده وجود دارد؟

پاسخ: بله، یکی از اصول ما در میسو مارکت گارانتی بازگشت کالاست، البته نحوه بازگشت کالا برای مواد غذایی و سایر اقلام به شرح زیر است:

 • اقلام هایپرمارکت: ۴۸ ساعت پس از زمان تحویل محصول به مشتری
 • سایر محصولات: ۷ روز پس از زمان تحویل محصول به مشتری

لطفا توجه داشته باشید:

بازگشت کالا با شرایط زیر انجام می شود:

اگر قصد دارید کالای خریداری شده را استرداد دهید ابتدا می بایست این موضوع را در بازه زمانی مجاز (ذکر شده در بند قبل) به واحد پشتیبانی میسو مارکت اعلام نمایید. (برای تماس با ما کلیک کنید.)

بازگشت کالا در میسو مارکت در ۲ حالت صورت می گیرد:

 1. در صورتی که کالای ارسالی مشکللاتی اعم از منقضی شدن کالا، خراب شدن بسته بندی به دلیل حمل و نقل نامناسب و … داشته باشد و یا در صورتی که کالای ارسالی توسط میسو مارکت با آنچه مشتری در سایت سفارش داده است مغایر باشد. در این صورت هزینه‌ی ارسال کالا به عهده میسو مارکت می باشد و مبلغ سفارش، پس از تحویل کالا به میسو مارکت ، به صورت کامل به حساب مشتری عودت داده می شود. قابل ذکر است برای مشتریان عزیزی که ساکن مشهد هستند این بازگشت کالا توسط پیک میسو مارکت صورت خواهد گرفت و نیازی به ارسال توسط مشتری نیست.
 2. در صورتی که به هر دلیل دلخواهی اعم از مورد پسند نبودن کالا و … مشتری قصد بازگشت کالا را داشته باشد. در این صورت هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده خود مشتری می باشد و ما به التفاوت مبلغ، پس از تحویل کالا به میسو مارکت ، به حساب مشتری عودت داده می شود. قابل ذکر است برای مشتریان عزیزی که ساکن مشهد هستند این بازگشت کالا توسط پیک میسو مارکت صورت خواهد گرفت و نیازی به ارسال توسط مشتری نیست.
 • استرداد و بازگشت کالا فقط در صورتی امکان پذیر خواهد بود که بسته بندی کالا و ظاهر آن توسط خریدار محترم مخدوش نشده باشد. لازم به ذکر است که مسئولیت آسیب به کالا حین بسته بندی و ارسال بر عهده‌ی میسو مارکت است.

 

 • هنگام دریافت سفارش فاکتور دریافت می‌کنم؟

پاسخ: برای تمام سفارشات همراه با کالا رسید تحویل و فاکتور غیر رسمی ارسال می‌شود. اما در صورت نیاز به فاکتور رسمی پس از اعلام خریدار در هنگام ثبت سفارش، فاکتور کالا توسط شرکت تامین کننده صادر خواهد شد و ظرف مدت ۱۰ روز کاری برای شما ارسال می‌شود.

 • آیا میسو مارکت در شهرهای دیگر شعبه یا نمایندگی دارد؟

پاسخ: خیر، ما هیچ‌گونه نمایندگی و یا شعبه‌ای در دیگر شهرها نداشته و سفارش‌ها برای سایر شهر‌ها از مشهد ارسال می‌شود.