معرفی سیستم فروشگاه ساز میسو مارکت

میسو مارکت راهکاری متفاوت برای توسعه کسب و کار شماست ، همین حالا به صورت کاملا رایگان به گسترده ترین شبکه ی فروش و بازاریابی اینترنتی در شرق کشور متصل شوید، تا بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی ، یک فروشگاه اینترنتی کامل با تمام امکانات مورد نیاز از جمله درگاه پرداخت و درگاه توزیع پستی داشته باشید، پنل فروشندگان میسو مارکت این امکان را به شما می دهند که فروش محصولات خود را به طور قابل توجهی افزایش داده و به کسب و کار خود رونق دهید.

17

دسترسی به تمام مشتریان سراسر کشور

16

کسب و کار خود را بزرگتر و فروشتان را چند برابر کنید

15

راه اندازی رایگان فروشگاه آنلاینی که کنترل آن دست شماست

میسو مارکت چطور به افزایش فروش و مشتریان شما کمک میکند؟

شبکه بازاریابان میسو مارکت ، متشکل از تعداد قابل توجهی از بازاریاب‌ های فروش اینترنتی در فضای مجازی است که پس از ارائه محصولات شما در وبسایت، برای کمک به توسعه بازار و معرفی محصولات در فضای مجازی و غیره اقدام می کنند.

ثبت نام فروشندگان

با کلیک بر روی لینک فروشنده شو و پر کردن فرم ثبت نام فروشندگی در میسو مارکت، درخواست فروشندگی خود را ثبت نمایید.

تایید وضعیت فروشنده

با تکمیل فرم درخواست فروشندگی منتظر بمانید تا کارشناسان ما پس از بررسی، در اولین فرصت با شما تماس گرفته و درخواست همکاری شما را در سیستم چند فروشندگی میسو مارکت تایید نمایند.

درج محصولات در سایت

پس از مورد تایید قرار گرفتن فروشگاه شما، می توانید به عنوان یکی از فروشندگان هایپر مارکت اینترنتی میسو محصولات خود را درج نمایید.

پیگیری وضعیت سفارش ها

سیستم چند فروشندگی میسو مارکت به شما این امکان را میدهد که وضعیت سفارشات مشتریان خود را پیگیری نمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل، آن را رفع نموده و به بهبود آن کمک نمایید.

تکمیل فرایند

میسو مارکت راهکاری متفاوت برای توسعه کسب و کار شماست، با تکمیل این فرایند به صورت کاملا رایگان به گسترده ترین شبکه فروش و بازاریابی اینترنتی در شرق کشور متصل شوید.

سوالات متداول

شما می توانید کالای سفارش شده را به انبار مرکزی میسو مارکت در مشهد ارسال کنید. میسو مارکت بعد از بررسی کالا و بسته بندی، آن را برای مشتری ارسال می کند.

میسو مارکت تلاش می کند که با معتبر و اصیل ترین تامین کنندگان محصولات همکاری کند که با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت، کالاهای خود را در وبسایت میسو مارکت معرفی و به فروش می رسانند. در حال حاضر میسو مارکت مشتاق است با فروشندگان و تامین کنندگان کالاهای با کیفیت و اصالت در سراسر نقاط کشور همکاری داشته باشد.

بله، یکی از اهداف مهم میسو مارکت رونق بخشیدن به کسب و کارهای خانگی و کوچک است. میسو مارکت با دنبال کردن این هدف علاوه بر حمایت از کسب و کارهای تازه تاسیس به رونق اقتصاد و تولید ملی کشور نیز می‌ اندیشد.

خیر، عضویت و فعالیت کاملا رایگان است.

میسو مارکت به صورت ماهانه، بهای محصولات فروش رفته را نقداً و یا با حواله بانکی و طی یک هفته کاری پس از محاسبه به فروشنده پرداخت خواهد کرد. شایان ذکر است آغاز فرایند محاسبه، اولین روز کاری پس از پایان ماه شمسی می‌باشد. بر این اساس تمام مبالغ بستانکاری تامین‌کنندگان مربوط به ماه گذشته شمسی از روز ۱ تا ۷ هر ماه پرداخت می‌ شود.

میسو مارکت چطور به افزایش فروش و مشتریان شما کمک میکند؟
شبکه بازاریابان میسو مارکت ، متشکل از تعداد قابل توجهی از بازاریاب‌ های فروش اینترنتی در فضای مجازی است که پس از ارائه محصولات شما در وبسایت، برای کمک به توسعه بازار و معرفی محصولات در فضای مجازی و غیره اقدام می کنند.