شرکت صنایع غذایی به آرا _ چاکلز _ کرانچیپس _ هاگلز

شرکت صنایع غذایی به آرا _ چاکلز _ کرانچیپس _ هاگلز

2018-11-28 05:54:20

شرکت صنایع غذایی به آرا _ چاکلز _ کرانچیپس _ هاگلز

معرفی شرکت صنایع غذایی به آرا

این شرکت با سرمایه گذاری مشترک خارجی در زمینه تولید چیپس و اسنک تحت لیسانس شرکت لورنز آلمان فعالیت خود را آغاز نموده است از افتخارات شرکت لورنز صادرات به ۸۱ کشور جهان و استقرار در ۵ کشور اروپایی، همچنین کشور ایران می باشد. قدمت این شرکت به ۱۲۰ سال می رسد. اندیشه تولید برند چاکلز اولین بار در سال ۱۳۸۸ به ذهن گروه جدید مدیریت شرکت صنایع غذایی به‌ آرا رسید. با توجه به تولید بدون تنوع و سنتی فرآورده های حجیم شده ذرت، نیاز به تولید این نوع محصول با استفاده از فناوری روز دنیا احساس می شد. در همین راستا صنایع غذایی به‌آرا بر آن شد تا محصولی سالم، با ارزش غذایی بالا و خوشمزه را در کنار محصول چیپس سیب زمینی (کرانچیپس) در سبد محصولات خود اضافه و به مصرف کنندگان ارائه نماید. در پی این رویه شرکت به‌ آرا برای اولین بار در ایران، اسنک ذرت با شکل فنری را تولید نمود که با توجه به استقبال مصرف کنندگان، اسنک چاکلز با شکل ها و طعم های مختلف به سبد محصولات چاکلز نیز اضافه شد.

محصولات شرکت

  • انواع اسنک با برند "چاکلز" در اشکال فنری، توپی، حلقه ای، لوله ای، خلبانی، استیک سیب زمینی در انواع طعم ها و با رنگ طبیعی، همچنین اسنک غلات برای اولین بار در ایران که فراورده ای با ارزش غذایی بالا و منبع فیبر می باشد.
  • انواع چیپس سیب زمینی با برند "چاکلز" و "کرانچیپس" با تنوع ۱۰ طعم که برخی طعم ها نظیر قارچ و خامه، ماست و ریحان، عسل و خردل برای اولین بار در ایران عرضه شده اند.
  • پاپکرن با نان تجاری "هاگلز"
  • غلات صبحانه با نام تجاری "ناتلز"
  • چیپس کم چرب به روش پخت سنتی با نام تجاری "رویال چیپس"
  • به زودی محصولات جدید این شرکت شامل انواع کیک های لایه ای، رول کیک، کلوچه و بیسکوییت می باشد که به بازار عرضه خواهد شد.

افتخارات

شرکت به آرا در سال های ۸۷، ۸۸، ۹۱ و ۹۳ به عنوان واحد برتر اداره نظارت بر مواد غذایی انتخاب شده است.  

میسومارکت