بیسکوتارت بیسکویت پذیرایی

بیسکوتارت بیسکویت پذیرایی

2019-12-04 12:36:05

بیسکوتارت بیسکویت پذیرایی

بیسکوتارت یک نوع بیسکویت پذیرایی خوشمره است. تارت نوعی شیرینی و یا غذا است، به شکل بشقاب لبه دار که آن را با ماده ای شیرین یا نمکی پر می کنند. پوسته تارت ممکن است جداگانه یا همراه با مواد داخلی آن پخته شود. شیرینی بیسکو تارت اغلب به عنوان دسر و پیش غذا و به عنوان شیرینی پذیرایی به همراه چای استفاده می شود. بیسکویت بیسکو تارت به دو دسته تقسیم می شود. در واقع اگر به خمیر تارت شکر اضافه کنیم از این نوع خمیر می توانیم برای تهیه انواع بیسکویت پذیرایی بیسکوتارت استفاده کنیم اما اگر اضافه نکنیم می توانیم از این خمیر انواع تارت های غذایی مانند تارت گوجه فرنگی، تارت مرغ و قارچ، تارت فنجانی پای چوپان، مینی تارت آجیلی، تارت ترافل شکلاتی و ... را تهیه کنیم. اغلب تارت‌ های امروزی معمولا بر پایه میوه و مایع کاستارد هستند. تفاوت اصلی تارت و بقیه کیک ها در این است که انواع کیک های دیگر خمیر آن به پف کردن میرسد ولی تارت اینگونه نیست و نباید خمیر تارت پف کند. تفاوت دیگر این است که طعم دهنده های کیک به مواد آن اضافه می شود اما در شیرینی تارت این مواد در سطح رویی شیرینی تزیین می شود. ریشه شیرینی بیسکوتارت به کشور بریتانیا بر می گردد. بیسکوتارت، شیرینی و دسر بسیار محبوبی برای مردم آن زمان بریتاننیا نیز بوده است. یکی از محبوب ترین نوع تارت ها، تارت کیش نام دارد که در دراز مدت در مناطق مختلف مورد استقبال فراوانی قرار گرفت.

فواید بیسکویت

بیسکوئیت یک نوع ماده غذایی می باشد که کارشناسان آن را نه تنها مضر نمی دانند بلکه مفید نیز هست و حتی برای نوزادان و مادران شیرده توصیه می کنند زیرا بیسکوییت ها از آرد گندم و جو نیز ساخته شده اند و این دو ماده برای بدن بسیار مفید می باشند. تحقیقات نشان داده افرادی که در سبد روزانه خود از بیسکوئیت استفاده می کنند از نظر احساسات و عواطف درصد بالاتری را برخوردار هستند. افراد پس از خوردن بیسکویت به نوعی آرامش دست می یابند. بیسکویت بدلیل رطوبت کمی که دارد از افزودنی بسیار کمی برخوردار است و طبق تحقیقات روانشناسی افراد پس از خوردن بیسکوییت به موضوعات مثبت می اندیشند. بیسکوتارت قلبی ویتانا، یک نوع بیسکوتارت با شکلات است که از انواع بیسکوییت های تارت می باشد و توسط شرکت صنایع غذایی ویتانا تولید شده است. این بیسکویت با شکلات و کاکائو به صورت قلبی شکل تزیین شده است. برای خرید بیسکو تارت قلبی شکل ویتانا می توانید وارد صفحه اصلی سایت سوپرمارکت انلاین میسو مارکت شوید و محصول مورد نظر را از دسته بندی بیسکویت و ویفر خریداری نمایید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

تبلیغ بیسکوتارت قلبی نیکا ویتانا با آهنگ بیسکوتارت با شکلات

[video width="640" height="298" mp4="https://measomarket.com/wp-content/uploads/2019/12/18c91c45bc0b62aefd0a940b618b7c1817529440-360p_86622-online-video-cutter.com-1.mp4"][/video]

میسومارکت