بیسکویت باغ وحش، الفبا و چهره های گرجی

بیسکویت باغ وحش، الفبا و چهره های گرجی

2020-01-18 09:10:00

بیسکویت باغ وحش، الفبا و چهره های گرجی

شرکت گرجی که کار خود را با تولید بیسکویت های گرجی آغاز کرد، یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده  بیسکویت می باشد. این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه با تولید بیسکویت باغ وحش گرجی فعالیت خود را شروع نمود و امروزه این محصول به یکی از خاطره انگیزترین محصولات گرجی تبدیل شده است. شرکت گرجی در کنار تولید بیسکویت به تولید محصولات دیگری از جمله : کراکر، ویفر، غلات صبحانه، انواع کیک، انواع شکلات و کرم صبحانه نیز پرداخت. از انواع بیسکویت های گرجی می توان به بیسکویت های پذیرایی گرجی، بیسکویت جوین با طعم های کنجد و شوید و جوین کنجد و ریحان، بیسکویت های پرطرفدار کودکان گرجی شامل بیسکویت باغ وحش، بیسکویت چهره ها و بیسکویت الفبای گرجی اشاره کرد.

[video width="320" height="240" mp4="https://measomarket.com/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Video-2020-01-16-at-14.56.13-11.mp4"][/video]    

بیسکویت چیست؟

کلمه بیسکویت برگرفته از کلمه cuit در زبان فرانسه یا از کلمه biscoctus لاتین می‌ باشد، ولی در اصل بیسکویت به معنای دو بار پخته شدن است و اساس پخت بیسکویت در دو مرحله می‌ باشد. در قرون وسطی استفاده از تخم‌ مرغ و مغزهای چرخ شده در بیسکویت‌ ها رایج شد. با کاربرد تخم‌ مرغ در فرمولاسیون بیسکویت، کمک زیادی به تردتر شدن بیسکویت صورت گرفت. در قرن 18 و 19 میلادی شیوه‌ های جدیدی در پخت بیسکویت به وجود آمد و بیسکویت‌ های شکلاتی و یخچالی در نقاط مختلف جهان تولید شد. بیسکویت های کودکان در طرح های زیبا و متنوع برای کودکان تهیه شده اند. در زیر به معرفی بیسکویت های پرطرفدار کودکان گرجی می پردازیم:

بیسکویت الفبا گرجی

بیسکوییت الفبا گرجی که در دو نوع بیسکویت الفبای انگلیسی و الفبای فارسی تولید شده است، یکی از انواع بیسکویت های گرجی است که در آن بیسکویت‌ ها به شکل حروف انگلیسی در آمده‌ اند. بیسکویت الفبای گرجی علاوه بر اثرات ارزشمند تغذیه ای و مزه بسیار عالی خود می تواند کودک دلبند شما را با حروف الفبای فارسی و انگلیسی آشنا کند. با بیسکویت الفبای گرجی غذای کاملی حاوی پروتئین و کربوهیدرات و سرشار از مواد مغذی جهت رشد و سلامتی کودک خود خواهید داشت. بیسکویت الفبای گرجی فاقد هر گونه ماده نگهدارنده می باشد. طعم بیسکویت الفبا گرچی برای کودکان بسیار دلچسب است. بیسکویت چهره ها و الفبا و باغ وحش گرجی  

بیسکویت باغ وحش گرجی

بیسکویت باغ وحش گرجی، محصولی است که گرجی با تولید آن به شهرت رسید. این بیسکویت که برای همه ما یادآور خاطرات دوران کودکیمان می باشد، با آن حیوانات بامزه بچه‌ ها را غافلگیر می کند. بیسکویت باغ وحش گرجی با دو طعم ساده و کاکائویی تهیه می شود و سرشار از آمینو اسیدها و پرتئین ها است. بیسکوئیت باغ وحش گرجی منبعی غنی برای کربوهیدرات است. یکی دیگر از دلایل منحصر به فرد کردن این نوع بیسکویت پایین بودن اسیدهای چرب ترانس است. بیسکویت باغ وحش گرجی فاقد هر گونه مواد نگهدارنده می باشد و یک عصرانه عالی برای کودکان دلبند شما است.

بیسکویت چهره های گرجی

بیسکویت چهره های گرجی از انواع بیسکویت های جدید شرکت گرجی می باشد. این بیسکویت که به شکل شخصیت های کارتنی باب اسفنجی، پاتریک، انگری برد، تام و جری، کیتی و ... طراحی شده است ظاهری با مزه دارد که هر کودکی را به شوق می آورد. بیسکویت چهره های گرجی به کودکان در خوردن پروتئین ها و تکمیل شدن انرژی آنها کمک بسیاری می کند و دارای کربوهیدرات ضروری برای بدن است و در تهیه آن از مواد نگهدارنده استفاده نشده است. این محصول از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار می باشد و به همین دلیل برای بدن فرزندان شما مفید است و کودکان را تشویق به خوردن مواد مغزی می کند. مواد اولیه سالم و مغذی نظیر شیر خشک بدون چربی و روغن با اسیدهای چرب ترانس پایین و .. از قابلیت های دیگر این محصول می باشد.

میسومارکت