اپلیکیشن آیفون ، معرفی بهترین و کاربردی ترین برنامه هایش

اپلیکیشن آیفون ، معرفی بهترین و کاربردی ترین برنامه هایش

2019-08-05 05:13:45

اپلیکیشن آیفون ، معرفی بهترین و کاربردی ترین برنامه هایش

 معرفی 10 اپلیکیشن آیفون

در این مطلب چند مورد از برترین اپلیکیشن آیفون را به شما معرفی می کنیم و برای هر اپلیکیشن توضیحات کاملی را در اختیارتان می گذاریم تا با آگاهی بتوانید برنامه ی مورد دلخواه خودتان را دانلود کنید. برنامه‌هایی که در زیر معرفی کرده‌ایم، در زمینه‌های برنامه ریزی، نقاشی، ورزشی، مدیریت ایمیل‌، آب و هوا، پخش کننده ویدیو و … می‌باشند.

1) اپلیکیشن آیفون Any. Do

اپلیکیشن آیفن

 

 بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی است. برنامه‌ی Any.Do یک برنامه‌ ی محبوب برای نوت برداری است که بیش تر از 20 میلیون بار دانلود شده است. ابتدا با ایمیل خود، در برنامه ثبت نام کنید، سپس نوشته های خود را در موبایل، دسکتاپ و وب هماهنگ سازی کنید. شما همچنین می‌توانید نوشته های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و یا لیستی از کارهایی که باید به انجام دهید درست کنید.می توانید برای یادداشت‌های خود آلارم تنظیم کنید تا کاری را که باید انجام دهید فراموش نکنید.

ویژگی های مهم اپلیکیشن  Any. Do

 • رابط کاربری ساده
 •  اشتراک گذاری فایل‌ها
 • برنامه ریزی روزانه
 • حجم MB220.3

2) اپلیکیشن Chroma  Adult Coloring Book

اپلیکیشن آیفن

این اپلیکیشن بهترین نرم افزار برای نقاشی کردن است. اگر به نقاشی علاقه دارید، برنامه‌ی Chrome جزو برترین برنامه‌ها در زمینه‌ی نقاشی و رنگ آمیزی است. شما می توانید به راحتی با خودکار، ماژیک و قلم طرح خود را بکشید، و آن را رنگ کنید. نقاشی خود را ذخیره کنید و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برنامه Chroma یک شبکه‌ی اجتماعی هم می‌باشد، شما همچنین می توانید کارهایی که دیگران انجام داده اند را مشاهده کنید. این برنامه‌ شامل انواع ابزار طراحی است و کار کردن با این برنامه بسیلر راحت است.

ویژگی های مهم این اپلیکیشن Chroma

 • می توانید زوم کنید و با جزییات بیشتر رنگ آمیزی کنید.
 • می توانید الگوی مورد نظر خود را بسازید.
 • طرح های جدید روزانه
 •  حجم MB103.7

3) اپلیکیشن آیفون Sworkit Workouts & Plans

اپلیکیشن آیفن

 

این اپلیکیشن بهترین برنامه برای ورزش کردن است. Sworkit Workouts & Plans جزو بهترین نرم افزار برنامه های ورزشی بدون تجهیزات خاصی در خانه می‌باشد، دیگر لازم نیست که به باشگاه بروید، این برنامه‌ تاکنون بیشتر از 50 میلیون بار دانلود شده است، این برنامه بیش از 300 حرکت ورزشی برای قسمت های مختلف بدن دارد. این برنامه را به کسانی پیشنهاد می کنیم که به هر دلیلی نمی توانند به باشگاه ورزشی بروند. پس از اتمام ورزش، وزن خود را می توانید وارد کنید و پیشرفت خود را در برنامه مشاهده کنید.

ویژگی های مهم اپلیکیشن Sworkit

 • می توانید لیست ورزشی دلخواه خودتان را بسازید.
 • می توانید وزن خود را در برنامه کنترل کنید.
 • حجم MB92.9

4) اپلیکیشن Email Edison Mail

اپلیکیشن آیفن

 

یکی از بهترین نرم افزار های برنامه‌ مدیریت ایمیل‌هایتان نرم افزار، Email – Edison Mail است، این برنامه از تمامی Email Edison Mail از Outlook, Yahoo, Hotmail، Gmail, و IMAP پشتیبانی می کند. خوشبختانه این برنامه رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی در آن مشاهده نمی کنید. اگر شما ایمیل‌های زیادی دارید، این برنامه به شما کمک زیادی می کند و کار شما را راحت می کند، شما می‌توانید تمامی ایمیل‌هایتان را در یک نرم افزار مدیریت کنید.

ویژگی های مهم اپلیکیشن Email Edison

 •  قابلیت دسته بندی ایمیل‌هایتان
 • ارسال فایل ها
 •  پشتیبانی از تاچ 3D
 • حجم MB156.7

5) اپلیکیشن آیفون Moment; Screen Time Control

اپلیکیشن آیفن  

لحظه‌ها یا Moment برنامه‌ای کاربردی برای استفاده‌ی سالم از گوشی تلفن است، زمان استفاده از گوشی و برنامه‌هایی که استفاده می‌کنید را می ببینید و می توانید آن را مدیریت کنید، می توانید زمان استفاده از برنامه‌های خود را مشاهده کنید، تایم مشخصی برای استفاده از تلفن مشخص کنید تا بتوانید کار های دیگرتان را هم انجام دهید. این برنامه برای افرادی خیلی خوب است که تایم طولانی مدت را با گوشی کار می کنند.

ویژگی های مهم اپلیکیشن Moment

 •  مشاهده تعداد دفعاتی که یک برنامه را باز میکنید.
 •  مقدار زمانی را که گوشیتان استفاده میکنید، مشاهده می کنید
 • حجم MB75.4

6) اپلیکیشن Hyperlapse

اپلیکیشن آیفن

برنامه‌ی هایپرلپس یکی از برنامه های بسیار زیبا برای گوشی های ایفن می باشد و می توان با آن تایم لپس‌های فوق‌العاده‌ای بسازید، Time lapse یا گذر زمان، تکنیکی در عکاسی است که شما بعد از گرفتن عکس‌های پیوسته و متصل کردن آن‌ها ویدیویی سریع و زیبا از آن لحظه می سازید. پس از گرفتن ویدیو، برنامه لرزش های ویدیو را حذف می کند و ویدیویی بدون لرزش به شما ارائه می‌دهد، استفاده از این برنامه بسیار راحت است، فقط کافی است که دکمه‌ی ضبط را فشار دهید تا برنامه بقیه‌ی کار ها را انجام دهد.

ویژگی های مهم این اپلیکیشن Hyperlapse

 •  در حالی که قدم میزنید و یا میدوید ویدیویی خود را ضبط کنید.
 • سینمایی کردن ویدیو
 •  اشتراک گذاری ویدیو در شبکه‌های اجتماعی
 •  حجم MB18.8

7) اپلیکیشن آیفون The Weather Channel

اپلیکیشن آیفن  

برنامه ی Weather از بهترین برنامه‌های آب و هوا است، لوکیشن گوشی را فعال کنید تا برنامه اطلاعات آب و هوایی منطقه ای که در آن هستید یا هر منطقه ای را که بخواهید در اختیار شما قرار دهد. این برنامه می تواند تا 15 روز آینده، آب و هوا را به صورت دقیق پیشبینی کند. این برنامه بسیار مناسب کسانی است که زیاد به مسافرت می روند و می توانند آب و هوای شهر یا کشوری که قصد رفتن به آنجا را دارند مشاهده کنند.

8) اپلیکیشن آیفون Sports News & Scores

اپلیکیشن آیفنبرنامه‌ی theScore یکی از برنامه های خوب برای مشاهده‌ی نتایج ورزشی است. برنامه تورنومنت‌هایی مثل NFL, NBA, NCAA, MLB, NHL, English Premier League Soccer, La Liga Soccer, Champions League Soccer, و every major league را پشتیبانی می کند. شما همچنین می‌توانید تیم مورد علاقه‌ی تان را مارک کنید و از آخرین اخبار تیم تان مطلع شوید. می توانید اطلاعات هر بازیکن یا هر مسابقه در هر تاریخی را مشاهده کنید.

9) اپلیکیشن VLC for Mobile

اپلیکیشن آیفنبرناه ی vlc یکی از بهترین برنامه‌های پخش کننده‌ی ویدیو در آیفون است. این برنامه رایگان است، از ویدیو‌های چند صوتی و زیرنویس پشتیبانی میکند و همچنین اکثر فرمت های ویدیو را پخش می کند. محیط این نرم افزار خیلی ساده است و به راحتی می توان با آن برنامه کار کرد. این برنامه یک برنامه ی قوی برای پخش ویدیو ها است.

10) اپلیکیشن magicplan

اپلیکیشن آیفن

برنامه‌ی magicplan در سال های 2012 و 2017 جزو برترین برنامه‌های استور انتخاب شده است. برنامه‌ای کاربردی برای طراحان یا کسانی است که نقشه ی زمین شان را می خواهند خودشان بسازند. این برنامه با گوشی به شما این امکان را می دهد. می توانید عکس و یا وسایل خود را به نقشه اضافه کنید. همچنین می توانید مدل‌های 3D بسازید و در آخر کارتان را با فرمت‌های PDF, JPG, PNG, SVG, CSV, DXF ذخیره کنید.

ویژگی های مهم اپلیکیشن magicplan

 •  با برنامه‌های Excel, AutoCAD سازگار است.
 • بیش از 1000 آبجکت دارد.
 • از Cloud پشتیبانی می کند.
 •  حجم MB162

در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین اپلیکیشن آیفن که می توانند به شما کمک به سزایی بکنند معرفی کنیم. شما می توانید مقاله ی دیگر سایت را با عنوان انواع گجت موبایل مطالعه کنید یا می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی میسو مارکت برگردید و کالاهای روزانه ی خود را از سایت خرید کنید لذت یک خرید خوب و راحت را تجربه کنید.

میسومارکت