چگونه پست اینستاگرام با کامپیوتر بگذاریم؟

چگونه پست اینستاگرام با کامپیوتر بگذاریم؟

2019-08-06 06:45:33

چگونه پست اینستاگرام با کامپیوتر بگذاریم؟

نسخه ی ویندوز اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم شما را به طور کامل با نحوه ی گذاشتن پست اینستاگرام با کامپیوتر آشنا کنیم. ابتدا توضیحی کلی در رابطه با این نرم افزار محبوب ارائه می دهیم. اینستاگرام یکی از شبکه های بسیار محبوب در بین تمام کشورهای جهان به شمار می آید. اکثر افراد جهان از فعالیت های روزانه ی خود عکس یا فیلم تهیه می کنند یا مطالب و نوشته های خود را به عنوان پست یا استوری در صفحه ی اینستاگرامشان برای دنبال کننده هایشان به اشتراک می گذارند. نرم افزار اینستاگرام توسط شرکت فیس‌بوک از تاریخ 6 اکتبر در سال 2010 شروع به کار کرد و تا سال 2017 فقط برای گوشی های اندروید و آیفون قابل اجرا بود.

نسخه ی ویندوزفون این اپلیکیشن در 14 سپتامبر 2017  منتشر شد و برای کسانی که از ویندوزفون زیاد استفاده می کردند خبر خیلی خوشحال کننده ای بود اما نسخه ی ویندوزفون اینستاگرام برای کسانی که از کامپیوتر های شخصی استفاده می کردند مناسب نبود زیرا نسخه ی وب اینستاگرام امکانات خیلی کمی داشت. بالاخره کمپانی بزرگ فیس بوک اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوز 10 منتشر کرد و تعداد زیادی از عیب های این نرم افزار بر روی کامپیوتر ها را از بین برد. تنها عیب این برنامه روی کامپیوتر این است که نمی توانیم استوری بگذاریم.

نحوه ی گذاشتن پست اینستاگرام با کامپیوتر

پست اینستاگرام با کامپیوتر

 نصب شبیه ساز اندروید برای گذاشتن پست اینستاگرام با کامپیوتر

اگر شما کاربری هستید که اکثر اوقات با لپ تابتان کار می کنید و دوست دارید قابلیت های روی گوشی موبایل مثل اینستاگرام روی لپ تاب یا کامپیوتر را داشته باشید بهترین راه نصب نرم افزار شبیه ساز سیستم عامل اندروید است. شبیه ساز اندروید این امکان را برای شما فراهم می کند که نرم افزار های روی گوشی را روی کامپیوتر یا لپ تاب نصب کنید و بتوانید با آنها کار کنید. ابتدا نحوه ی نصب شبیه ساز اندروید را برای شما توضیح می دهیم.

نحوه ی نصب شبیه ساز اندروید

بلواستکس (BlueStacks) بهترین نرم افزار شبیه ساز اندروید است. دانلود این نرم افزار رایگان می باشد و می توانید با استفاده از این نرم افزار تمام برنامه های اندرویدی را نصب کنید. 1. به سایت بلواستکس www.bluestacks.com بروید و روی باکس سبز رنگ download bluestacks کلیک کنید تا نرم افزار دانلود شود. پست اینستاگرام با کامپیوتر 2. ابتدا روی گزینه ی yes و سپس روی گزینه ی install now کلیک کنید و منتظر بمانید تا مراحل نصب تمام شود. پس از نصب برنامه، بلواستکس را اجرا کنید.   پست اینستاگرام با کامپیوتر   3. حال باید از google play store وارد حساب گوگل خود شوید و برنامه ی اینستاگرام را جست جو و نصب کنید.   پست اینستاگرام با کامپیوتر 4. برای نصب برنامه اینستاگرام، روی آن کلیک کنید سپس روی دکمه Install و بعد گزینه Accept را انتخاب کنید. به این ترتیب برنامه ی اینستاگرام در بلواستکس نصب می شود. پست اینستاگرام با کامپیوتر   5. آیکون اینستاگرام به Home بلواستکس اضافه می شود. نرم افزار اینستاگرام را اجرا کنید و نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید. 6. درنتیجه می توانید از برنامه اینستاگرام در کامپیوتر تان استفاده کنید و برای گذاشتن پست اینستاگرام با کامپیوتر همان طور که با گوشی پست می گذاشتید در اینجا هم، همان طور عمل کنید. در این مقاله نحوه ی گذاشتن پست اینستاگرام با کامپیوتر را به شما آموزش دادیم. می توانید مقالات دیگر با عنوان انواع گجت موبایل، بهترین اپلیکیشن آیفن را مطالعه کنید و یا به سایت فروشگاه اینترنتی میسو مارکت بروید و هر آنچه از محصولات هایپری نیاز دارید را در کمترین زمان خرید کنید و از تخفیفات بی نظیر این سایت استفاده کنید.

میسومارکت