روش استفاده از زیورآلات و راهنمای ست کردن

روش استفاده از زیورآلات و راهنمای ست کردن

2019-08-31 06:16:16

روش استفاده از زیورآلات و راهنمای ست کردن

نکاتی در مورد روش استفاده از زیوآلات

روش استفاده از زیورآلات باید اصولی و درست باشد. زیورآلات در نگاه اول یک بخش جانبی برای زیبا سازی ظاهر محسوب می شوند. روش استفاده از زیورآلات اگر غلط باشد و در انتخاب زیورآلات دقت کافی به عمل نیاید دیگر یک بخش جانبی و کم اهمیت نخواهد بود. حتی ظاهر و استایل فرد را به هم می ریزد و ظاهرش را زشت می کند.

استفاده از زیورآلات، طلا و جواهر یکی از تاثیر گذرا ترین المان ها برای زیباتر شدن و روح بخشیدن به لباس است. زیور آلات وسیله ای کاملا ضروری برای هر خانمی است. استفاده از  آن همچنین به بالا بردن اعتماد به نفس او کمک به سزایی می کند.

روش استفاده از زیورآلات : راهنمای انتخاب رنگ زیورآلات

رنگ پوست سفید

اگر رنگ پوست شما سفید است بهتر است رنگ های سفید یا نقره ای را کنید. این انتخاب، شما را بیشتر از پیش جذاب تر و زیباتر نشان می دهد.

رنگ پوست گندم گون

اگر رنگ پوست شما گندم گون (نه خیلی سفید و نه خیلی سبزه ) است از ترکیب طلای زرد همراه با سنگ های قرمز استفاده کنید. این ست ظاهر شما را زیباتر نشان می دهد.

رنگ پوست تیره

اگر رنگ پوست شما تیره است بهتر است از زیورآلاتی استفاده کنید که رنگ آن ترکیب سفید و زرد است.

روش استفاده از زیورآلات : راهنمای انتخاب گردنبند

 

راهنمای انتخاب گردنبند با لباس

 

در گذشته بیشتر از گردنبند هایی که زنجیر بلندی داشت استفاده می کردند. اما امروزه بیشتر از گردنبند هایی استفاده می شود که زنجیر کوتاهی دارند و ظریف تر هستند. اگر بتوانید گردنبندتان را با گوشواره ست کنید، بسیار عالی می شود. دقت کنید که رنگ نگین ها و سنگ های گردنبندتان با رنگ پوست و لباستان هماهنگی داشته باشد و متناسب با هم انتخاب شوند.

مهمانی های رسمی

هنگامی که می خواهید زیورآلات را با لباس تان ست کنید می توانید تنها با ست کردن رنگ نگین انگشتر یا گردنبندتان این کار را انجام دهید.

مهمانی های دوستانه

گردنبند های پهن و اسپرت برای استفاده در مهمانی های بزرگ و رسمی مناسب نیستند. اینگونه از گردنبند ها در مهمانی های اسپرت و دوستانه استفاده می شوند. این نکته را در پوشیدن گردنبند های پهن به یاد داشته باشید، زمانی که از این نوع از گردنبند ها استفاده می کنید دیگر گوشواره استفاده نکنید. زیرا بزرگی و درخشندگی گردنبند جلوه ی گوشوارتان را از بین می برد و صورتتان را شلوغ می کند.

چه یقه هایی برای انداختن گردنبند مناسب ترند؟

روش استفاده از زیورآلات متناسب با یقه

در انداختن گردنبند باید به مدل یقه ی لباس توجه کرد و هر مدل یقه ای، مدل گردنبند مخصوص به خود را دارد. لباس هایی که یقه های باز، دکلته و هفت دارند برای پوشیدن گردنبند مناسب تر هستند. اگر لباس های پشت گردنی به تن کرده اید بهتر است از گردنبند استفاده نکنید و به جای آن از گوشواره ی زیبا یا دستبند برای زیباتر کردن استایلتان کمک بگیرید.

استفاده درست از گوشواره

راهنمای انتخاب گوشواره با لباس

 

استفاده از گوشواره یک روش استفاده از زیورآلات برای زیباتر کردن استایل شخص است. گوشوارده های تزئین شده با سنگ و نگین، زیبا هستند اما قبل از استفاده از گوشواره به فرم صورتتان توجه کنید و گوشواره ای را انتخاب کنید که با فرم صورتتان هماهنگی داشته باشد. رنگ گوشواره و رنگ هایی که در آرایش صورتتان به کار برده اید باید باهم هماهنگی داشته باشند. به طول، رنگ و فرم گوشواره دقت داشته باشید.

گوشواره های سنگ دار رنگی

زمانی بهتر است که از گوشواره های سنگ دار رنگی استفاده کنید که موهایتان رنگ روشن و کوتاه باشد.

گوشواره های بزرگ

زمانی گه موهای بلند یا مجعد دارید می توانید از گوشواره های بزرگ استفاده کنید.

نکته در مورد روش استفاده از زیورآلات (گوشواره)

اگر گوشواره ی بزرگی انداخته اید از پوشیدن گردنبند خودداری کنید. بهترین زمان استفاده از گوشواره های بلند و پهن هنگامی است که موهایتان را به بالا جمع کرده اید یا موهای کوتاهی دارید. اگر گوش های کوچکی دارید از گوشواره های چسبان و تک نیگینی استفاده کنید.

روش استفاده از زیورآلات : استفاده ی صحیح دستبند در استایل

راهنمای استفاده از دستبند در استایل

انداختن دستبند یکی از زیورآلات محبوب در اکثر خانم ها است. اگر علاقه به انداختن النگو دارید، بیشتر از 6 تکه النگو استفاده نکنید. همچنین النگو های ظریف را انتخاب کنید و هرگز زمانی که می خواهید تعداد بالایی النگو بخرید به سراغ انتخاب النگو های پهن نروید. زیرا ظاهر دست شما را بسیار زشت می کند.

استفاده از دستبند های پهن

زمانی که دستبند پهنی را برای زیبایی استایلتان انتخاب کرده اید، لباس های بی آستین و یا آستین کوتاه به تن کنید تا دست هایتان پیدا باشد. هیچ وقت از یک لباس آستین بلند در کنار النگو  یا دستبند پهن استفاده نکنید.

نکات استفاده از دستبند

دستبندی را انتخاب کنید که در دستتان آزاد یاشد و احساس تنگی و اذیت در هنگام پوشیدن آن نداشته باشید. افرادی که دستان چاقی دارند بهتر است از دستبند هایی استفاده کنند که کمی در دستشان آزاد باشد. دستبند های تنگ، دست را چاق تر از آن چیزی که هست نشان می دهد.

استفاده ی درست از انگشتر در استایل

روش استفاده ژیورآلات

قرار نیست زمانی که به مهمانی میرویم هر چه انگشتر زیبا داریم به این دلیل که خیلی زیبا هستند و خیلی دوستشان داریم به دستمان کنیم. بهتر است از یک انگشتر زیبا مثلا از یک انگشتر نگین دار یا سنگ های زینتی خاص استفاده کنیم. وقتی از یک انگشتر خاص استفاده می کنید تمام توجه ها به دستانتان جمع می شود پس بهتر است که نظافت دستانتان را رعایت کنید و ناخن های مرتبی داشته باشید. همچنین می توانید از سنگ های عقیق، فیروزه یا سنگ ماه تولدتان استفاده کنید.

ساده، تعداد کمتر، زیباتر

استفاده از یک مورد زیورآلات خیلی بهتر و زیباتر از انداختن چند تا است. به همین دلیل اصلا نیازی ندارد برای زیبا تر شدن در استفاده از آن اغراق کنیم زیرا به جای گرفتن نتیجه ی مطلوب نتیجه ی عکس خواهیم گرفت. اما اگر می خواهید همزمان از چند مورد از زیورآلات استفاده کنید باید نحوه ی اصولی استفاده از چند تا زیورآلات به صورت همزمان را بدانید. مثلا بهتر است هنگامی که می خواهید از انگشتر و دستبند به صورت همزمان استفاده کنید هر دو را از نوع بزرگ و براق انتخاب نکنید. همین طور این مسئله برای گوشواره و دستبند نیز صادق است و نمی توان هر دو را از نوع بزرگ انتخاب کرد. زیورآلات باید با لباس ها هماهنگی داشته باشند. اگر زیورآلات بزرگ را انتخاب کرده اید، لباستان را ساده انتخاب کنید. یک یا دو تکه زیورآلات با یک لباس مشکی می تواند هماهنگی بسیار خوبی داشته باشد و انتخاب هوشمندانه ای برای رفتن به مهمانی باشد.  شلوار جین و یک تاپ ساده ی رنگی را می توان با یک گردنبند بزرگ فانتزی تکمیل کرد و یک استایل شیک را درست کرد. وقتی می خواهید از زیورآلات براق و طلایی استفاده کنید رنگ های خنثی و ساده را برای لباس هایتان انتخاب کنید و همچنین لباس های طرح دار با زیورآلات ساده مناسب تر هستند.

در این مقاله روش استفاده و ترکیب زیورآلات مختلف با هم را به شما به صورت کامل آموزش داده ایم. می توانید دیگر مقالات سایت را با عنوان های مراقبت از پوست چرب، تزئین دکوراسیون اتاق کودک، سلامت رابطه ی جنسی و ... را مطالعه کنید. همچنین می توانید از سایت فروشگاه اینترنتی میسو مارکت تمامی خرید های هایپرمارکتی یا بهداشتی خود را با قیمت پایین خرید نمایید و در کمتر از 2 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

میسومارکت