لباس فرمالیته عروس، راهنمای انتخاب لباس فرمالیته عروس

لباس فرمالیته عروس، راهنمای انتخاب لباس فرمالیته عروس

2019-09-01 06:51:45

لباس فرمالیته عروس، راهنمای انتخاب لباس فرمالیته عروس

پوشیدن لباس فرمالیته عروس به چه منظور است؟

مدل لباس فرمالیته عروس   مراسم فرمالیته عروس دقیقا شبیه ساز روز عروسی است. پوشیدن لباس فرمالیته عروس این روز ها کمک بسیار زیادی به عروس داماد ها کرده است. عروس و داماد چند روز قبل از عروسی به آرایشگاه می روند. لباس عروس می پوشند. تاج می گذارند و عکس هایی که قرار بود روز عروسی گرفته شود را در این روز می گیرند. به فضاهای باز مثل باغ یا کوه می روند تا تصاویر زیباتری خلق کنند. زمان بیشتری برای گرفتن عکس هایشان در اختیار دارند و این امر سبب می شود عکس ها و ژست های بهتری بگیرند. استرس روز عروسی را ندارند. تفاوت این روز با روز عروسی فقط در  این است که هیچ مهمانی منتظرشان نیست. فقط برای عکس برداری و فیلم برداری آماده شده اند. بعضی از افراد دوست دارند دقیقا همان استایل روز عروسی را داشته باشند و بعضی ها هم ترجیح می دهند تغییری در لباس عروس و آرایششان ایجاد کنند و با روز عروسی متفاوت باشند. تمام سعی تان را بکنید که رفتار، ژست هایتان و لبخندتان طبیعی باشد. حستان را کامل به همسرتان منتقل کنید. این عوامل تاثیر خیلی زیادی بر زیبایی عکس ها خواهند داشت.  

لباس فرمالیته عروس و داماد

 

چرا داشتن روز فرمالیته بهتر است؟

از استرس شدید روز عروسی می کاهد، زیرا قسمت بزرگ روز عروسی، گرفتن عکس، را انجام داده اید. زمان بیشتری برای خواب و استراحت در اختیار دارید. روز عروسی سرحال تر و پر انرژی تر خواهید بود. می توانید دو مدل آرایش را برای عروسی تجربه کنید. مراسم فرمالیته عروسی به عروس و داماد این امکان را می دهد که عروس شدن را تجربه کنند و تجربه های لازم را برای روز عروسی واقعی بدست آورند. اگر عکس هایشان خراب شد فرصت دیگری برای گرفتن عکس ها در روز عروسی داشته باشند. کلیپی برای نمایش در روز عروسی دارند. استرس خواب ماندن برای رفتن به آرایشگاه را نخواهند داشت. می توانند دیر به آرایشگاه بروند و زمان بیشتری بخوابند.   

مراسم فرمالیته عروسی

 

بهتر است لباس فرمالیته عروس چگونه باشد؟

در مراسم فرمالیته عروسی بعضی از عروس و داماد ها دوست دارند همان لباسی که قرار است روز عروسی به تن کنند، همان را بپوشند. بعضی نیز ترجیح می دهند مدل دیگری را انتخاب کنند و لباسشان با روز عروسی اصلی فرق داشته باشد. ما نیز به شما پیشنهاد می دهیم برای لباس فرمالیته عروس لباس دیگری را انتخاب کنید. بهتر است از یک لباس سفید طور، که نسبتا ساده است و پفکی نیست استفاده کنید. تنوع در لباس باعث می شود که عکس هایتان متنوع تر باشد. لباسی که انتخاب می کنید می تواند کوتاه یا رنگی باشد این انتخاب بسیار مناسبی برای فصل تابستان خوتهد بود. سعی کنید لباسی که برای این روز انتخاب می کنید ساده و بی آلایش باشد. لباس های پفکی و پر زرق و برق بیشتر برای عکس هاس اتلیه جالب هستند. برای زمانی که می خواهید در فضای آزاد، باغ یا کوه عکس بگیرید اصلا جالب نیستند.

مدل مو و مدل آرایش فرمالیته عروس

  مدل آرایش فرمالیته عروس   مدل مو نیز باید با لباس فرمالیته عروس هماهنگی داشته باشد. اگر می خواهید لباس روز عروسی تان را به تن کنید موهایتان را نیز کاملا درست کنید و مدل ساده ای را انتخاب نکنید. اگر می خواهید لباس ساده دیگری برای روز فرمالیته عروس انتخاب کنید مدل موی تان ساده و طبیعی باشد. پیشنهاد ما به شما آرایش مو ساده و آرایش صورت سبک است. هرچه طبیعی تر باشید در این روز بهتر خواهد بود و عکس ها زیباتر خواهند شد. هرچه ساده تر باشیم حس سادگی و عاشقانه بودن را بیشتر منتقل می کنیم و حس مان در عکس ها بیشتر نمایان است. لباس و کفشی را انتخاب کنید که کاملا در آن راحت باشید.  

مدل مو فرمالیته عروس

 

لباس فرمالیته عروس برای افراد سایز بزرگ

  لباس سایز بزرگ فرمالیته عروس   افرادی که توپر یا چاق هستند قبل انتخاب لباس، اول بهتر است اندام خود را بشناسند و متناسب با اندامشان لباس تهیه کنند. اندام های سایز بزرگ مثلثی، سیبی، گلابی، ساعت شنی و ... هستند. معمولا بیشتر، لباسی مناسب اندام های سایز بزرگ است که از کمر گشاد شود و از ذسته ی لباس های شلوغ و پرکار نباشند.

نکات مهم در انتخاب لباس فرمالیته عروس برای سایز بزرگ ها:

  • لباس عروس خیلی باز و لختی نباشد.
  • بهترین یقه برای لباس فرمالیته عروس برای سایز بزرگ ها، یقه هفت یا دلبری است.
  • اگر بازوانتان بزرگ است هرگز لباس آستین کوتاه(بازویی) نپوشید. آستین های سه رب یا بلند بسیار مناسب هستند.
  • از لباس های عروس حجم دار و کار شده انتخاب نکنید زیرا چاق تر دیده می شوید.
  • لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد نیز مناسب افراد چاق نیستند.
  • لباس هایی انتخاب کنید که از کمر گشاد شوند.
 

بهترین جنس لباس برای لباس عروس فرمالیته

لباس هایی که جنس آن ها ساتن و یا حریر هستند بهترین انتخاب برای لباس فرمالیته عروس به شمار می آیند. زیرا حریر یا ساتن های نازک، سبک هستند و به راحتی در فضای آزاد در معرض وزش باد قرار می گیرند و به حرکت در می آیند و تصاویر زیبا و طبیعی را خلق می کنند. همچنین این نوع  از لباس ها سن شما را کمتر نشان می دهند. لباستان عروسکی و زیبا می شود.  

نوع لباس فرمالیته عروس

  لباس فرمالیته عروس   نوعی لباسی که می پوشید باید ساده و راحت باشد. لباستان نباید مانع از گرفتن ژست های متعدد عکاسی شود. باید در انتخاب لباس فرمالیته عروس دقت کنید تا لباس راحتی را انتخاب کنید تا هر ژست و فیگوری را که عکاس از شما خواست به راحتی آن را اجرا کنید و همچنین در انجام ژست ها محدودیتی نداشته باشید. مدل مویتان را نیز ساده انتخاب کنید تا درگیر بهم خوردن و خراب شدن آن در فضای آزاد نباشید. مدل موی صاف یا فر بهترین انتخاب می تواند برای این روز باشد.

رنگ لباس فرمالیته عروس

بهترین رنگ ها برای لباس فرمالیته عروس رنگ های روشن مثل سفید، شیری یا رنگ های روشن و پاستیلی است. این رنگ لباس ها در فضای آزاد بسیار زیبا خواهند بود. در این مقاله نکات مهم در انتخاب لباس فرمالیته عروس را برای شما عزیزان بیان کردیم. می توانید دیگر مقالات سایت را با عنوان های راهنمای انتخاب زیور آلات و آموزش ست کردن، سلامت رابطه جنسی، مراقبت از پوست چرب را مطالعه کنید. همچنین می توانید از سایت هایپرمارکتی ما، فروشگاه اینترنتی میسو مارکت خرید کنید و هر محصول هایپری یا بهداشتی را که نیاز دارید با قیمت مناسب خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. می توانید نظرات و درخواست هایتان را در قسمت دید گاه ها مطرح کنید.  

میسومارکت