ابتدا آدرس خود را انتخاب کنید
تماس باما
دسته بندی
قوانین و مقررات
خانه
سبد خرید
پروفایل
میسومارکت موقتا تعطیله !

با توجه به راه اندازی هایپرمارکت بزرگ میسومارکت در بولوار هنرستان و جابجایی ، موقتا از ارائه خدمات معذوریم. به زودی با خدماتی متفاوت در خدمتتون خواهیم بود.

اطلاعیه
measo measo
شرایط مرجوعی کالا
شرایط مرجوعی کالا تا ۴۸ ساعت پس از تحویل به صورت زیر است.
آسیب دیدگی فیزیکی محصول:
در صورتی که محصول تحویل گرفته شده دوچار آسیب و یا صدمه شده باشد تا ۴۸ ساعت می توانید آن را مرجوع نمایید.
عدم تطابق محصول و سفارش ثبت شده:
عدم تطابق سفارش تحویل گرفته شده با تصویر و عنوان محصول انتخابی در وبسایت در صورت پلمپ ماندن و باز نشدن بسته بندی محصول تا ۴۸ ساعت میتوانید آن را مرجوع نمایید.
خرابی یا کیفیت غیر طبیعی محصول در هنگام استفاده:
چنانچه در هنگام استفاده از محصول متوجه خرابی یا هرمشکلی در کیفیت محصول شدید میتوانید محصول را عودت نمایید. (این مورد صرفا شامل خرابی و مواردی که مربوط به شرایط نگهداری محصول بوده میشود و چنانچه محصول از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشد شامل مورد عودت وجه نمیگردد)
انصراف از خرید:
در صورتی که محصول پلمپ و باز نشده باقی بماند تا ۴۸ ساعت میتوانید آن را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است مبلغ ۱۵.۰۰۰تومان به عنوان هزینه ارسال مجدد سفیر جهت دریافت کالا از مبلغ محصول مربوطه کسر خواهد شد. در صورتی که محصولی را در زمان دریافت سفارش به دلیل انصراف از خرید مرجوع نمایید هیچ هزینه ای متقبل نخواهید بود.
تاریخ انقضا:
تاریخ انقضا تمام محصولات پیش از ارسال بررسی و ثبت میگردد چنانچه محصول دریافت شده دارای تاریخ انقضای کوتاهی باشد در صورت پلمپ ماندن و باز نشدن بسته بندی محصول تا ۴۸ ساعت می توانید آن را مرجوع نمایید.
پرسش‌های متداول شرایط مرجوعی کالا
بله- شما می‌توانید از طریق پنل کاربری خود در میسومارکت درخواست برگشت وجه خود را ثبت نمایید و مبلغ درخواست شده بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت به حساب بانکی مشخص شده از سوی شما عودت میگردد. نکته۱: حساب بانکی اعلامی باید مطعلق به دارنده حساب کاربری در میسومارکت باشد. نکته۲: مبالغی که به صورت هدیه به کیف پول افزوده شده قابل عودت نخواهند بود.
خیر، ما در میسومارکت صرفا به ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان تمرکز داریم و امکان ارسال سفارشات عمده درحال حاضر وجود ندارد.
با توجه به تخفیفات ویژه میسومارکت و تمرکز بر ارائه خدمات به مصرف کنندگان حقیقی، ناچاریم محدودیت‌هایی برای تعداد درنظر بگیریم تا از سوءاستفاده دلالان جلوگیری کنیم.
درحال حاضر بیش از نیمی از شهر مشهد تحت پوشش میسومارکت قراردارد. برای اطلاعات بیشتر از رویه های ارسال کلیک کنید.
خیر،درحال حاضر امکان ارسال از طریق پست به سایر شهرستان‌ها وجود ندارد.


میسومارکت