measomarket measomarket
دسته بندی
سبد خرید
روند آماده‌سازی سفارش
میسو مارکت در راستای کسب رضایت خریداران خود، سفارش‌های ثبت شده را به صورت ویژه و منحصربه‌فرد آماده و ارسال می‌کند.
آماده‌سازی سفارش‌های ثبت شده جهت ارسال در شش مرحله صورت می‌گیرد:
measo measo measo
ثبت سفارش‌های دریافت‌شده در سیستم
measo
measo measo measo
سبدچینی سفارش‌ها
measo
measo measo measo
بازرسی نهایی جهت تطابق محصول با سفارش ثبت شده
measo
measo measo measo
میسو مارکت
measo
measo measo measo
تحویل به سفیران آموزش دیده جهت رساندن به خریداران‌
measo
measo measo measo
بسته‌بندی محصولات با توجه به نوع محصول
measo measo measo
ثبت سفارش‌های دریافت‌شده در سیستم
measo measo measo
سبدچینی سفارش‌ها
measo measo measo
بازرسی نهایی جهت تطابق محصول با سفارش ثبت شده
measo measo measo
بسته‌بندی محصولات با توجه به نوع محصول
measo measo measo
تحویل به سفیران آموزش دیده جهت رساندن به خریداران‌
measo measo measo
میسو مارکت
سفیرها
میسو مارکت، با تکیه بر تجربه ۲۰ ساله خود در تأمین و توزیع محصولات تندمصرف (FMCG) و آگاهیِ برآمده از بررسی و مطالعات بازار به منظور تأمین نیاز مصرف‌کنندگان، اقدام به توزیع اقلام خریداری‌شده از وب‌سایت در شهر مشهد (و به زودی در سایر نقاط کشور) توسط سفیران میسو نموده است. میسو سفیران خود را طی سازوکار برنامه‌ریزی‌شده و دقیق جذب کرده و پس از چند مرحله آموزش‌های موثر و کاربردی، وارد فرآیند توزیع و ارسال مرسوله‌های خریداری‌شده مشتریان می‌کند تا به مطلوب‌ترین سطح رضایت‌مندی خریداران دست یابد. سفیران میسو نمایندگان شرکت برای ارسال محصولات خریداری‌شده هستند و ضمن رعایت اصول بهداشتی و آداب رفتار حرفه‌ای با مشتریان، سعی در ارتقای رضایت همراهان میسو دارند.
measo
فرایند آموزش سفیران در میسو با طی کردن کلاس‌های ... و ... انجام شده و افراد پس از دریافت آموزش‌های مورد نیاز و رسیدن به سطح مورد انتظار مدیران شرکت، مسئولیت رساندن بسته‌ها را به عهده می‌گیرند؛ ضمن آن‌که فعالیت سفیران به‌طور متوالی سنجیده شده و امتیازدهی می‌شوند. شما می‌توانید سفیر و عضوی از خانواده بزرگ میسو باشید؛ برای عضویت کافی‌ست فرم زیر را پر کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.


contact-us-measo
میسو مارکت همواره در تلاش است تا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به همراهان خود ارائه نماید. شما میتوانید برای ثبت شکایت و نارضایتی خود از طریق فرم زیر اقدام نمایید.
فرم ثبت شکایت
بله- شما می‌توانید از طریق پنل کاربری خود در میسومارکت درخواست برگشت وجه خود را ثبت نمایید و مبلغ درخواست شده بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت به حساب بانکی مشخص شده از سوی شما عودت میگردد. نکته۱: حساب بانکی اعلامی باید مطعلق به دارنده حساب کاربری در میسومارکت باشد. نکته۲: مبالغی که به صورت هدیه به کیف پول افزوده شده قابل عودت نخواهند بود.
خیر، ما در میسومارکت صرفا به ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان تمرکز داریم و امکان ارسال سفارشات عمده درحال حاضر وجود ندارد.
با توجه به تخفیفات ویژه میسومارکت و تمرکز بر ارائه خدمات به مصرف کنندگان حقیقی، ناچاریم محدودیت‌هایی برای تعداد درنظر بگیریم تا از سوءاستفاده دلالان جلوگیری کنیم.
درحال حاضر بیش از نیمی از شهر مشهد تحت پوشش میسومارکت قراردارد. برای اطلاعات بیشتر از رویه های ارسال کلیک کنید.
خیر،درحال حاضر امکان ارسال از طریق پست به سایر شهرستان‌ها وجود ندارد.
بله، شما می‌توانید محصولات دریافتی از میسومارکت را با دلایل مختلف مرجوع نمایید. برای اطلاعات بیشتر از رویه های ارسال کلیک کنید.
بله، برای تغییر آدرس سفارش پیش از ارسال آن می‌توانید با مرکز تماس فروشگاه اینترنتی میسو‌مارکت به شماره‌ی ۱۷۱۹-۰۵۱۳ تماس حاصل فرمایید. نکته: آدرس جدید باید در همان محدوده ثبت سفارش اولیه باشد.
بله، برای لغو سفارش پیش از ارسال آن می‌توانید با مرکز تماس فروشگاه اینترنتی میسو‌مارکت به شماره‌ی ۱۷۱۹-۰۵۱۳ تماس حاصل فرمایید.
همکاران ما در میسومارکت همواره در تلاش هستند تا از بروز هرگونه خطایی در آماده‌سازی و ارسال سفارش شما جلوگیری کنند. درصورت بروز خطا، شما می‌توانید با مرکز تماس‌های فروشگاه اینترنتی میسو‌مارکت به شماره‌ی ۱۷۱۹-۰۵۱۳ تماس حاصل فرمایید.
خیر، شما می‌‎توانید در سفارشی دیگر محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.
خیر، شما می‌توانید در زمان تحویل سفارش، آن محصول مورد نظر را به سفیر تحویل داده و مرجوع نمایید.
بله- شما می‌توانید از پنل کاربری خود و قسمت شارژ کیف پول، موجودی اعتبار خود را به میزان دلخواه شارژ نمایید.
لطفا درخواست های خود را به پست الکترونیک info@measomarket.com و یا measomarket@gmail.com ارسال نمایید.
میسومارکت صرفا بستر فروش محصولات است و دخل و تصرفی در کیفیت محصولات ندارد. تمام محصولات میسو مارکت از برند‌های مطرح کشور تامین و به بهترین شکل ممکن نگهداری می‌شود و برای شما ارسال می‌گردد. برای اطلاع از کیفیت محصولاتی که تاکنون استفاده نکرده‌اید توصیه می‌کنیم به نظرات محصول توجه نمایید.
تمام محصولات میسومارکت به علت گردش بالا بروز هستند و مدت زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است، چنانچه تاریخ انقضای محصولی (ویژه دسته‌بندی لبنیات به علت مدت مصرف های کوتاه) نزدیک باشد، همکاران ما پیش از ارسال با شما تماس خواهند گرفت و این موضوع را ه به شما انتقال خواهند داد.
تمامی سفارشات دقیقا در بازه زمانی انتخاب شده به دست خریداران خواهد رسید
خیر، در حال حاضر امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود ندارد.
برای ارسال مجدد سفارش با مرکز تماس فروشگاه اینترنتی میسومارکت به شماره ۱۷۱۹-۰۵۱۳تماس حاصل فرمایید. نکته: ارسال مجدد سفارش رایگان نخواهد بود.
خیر، میسومارکت هایپرمارکت اینترنتی بوده و امکان سرویس دهی به صورت حضوری وجود ندارد.
بنابر درخواست‌های متعدد امکان ثبت سفارش برای مناطق خارج از محدوده میسر شده اما ارسال مرسوله در این مناطق امکان پذیر نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05131719 تماس حاصل فرمایید.